WYDARZENIA

Marta Masada w Cafe Kulturalna!
Zapraszamy do Cafe Kulturalna na spotkanie z Martą Masadą, autorką książki "Święto trąbek" Czytaj więcej
24 maja 2016
Konferencja z okazji XXV-lecia W.A.Bu!
Wydawnictwo W.A.B. zaprasza na konferencję prasową z okazji 25-lecia Czytaj więcej
16 maja 2016
Autorzy W.A.B. na festiwalu Apostrof
Zapraszamy na spotkania z naszymi autorami w ramach nowego festiwalu Empiku! Czytaj więcej
16 maja 2016
Marta Masada w szczecińskim Empiku
Zapraszamy na spotkanie z Martą Masadą autorką książki "Święto trąbek" Czytaj więcej
18 maja 2016
Stoisko na Warszawskich Targach Książki
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań autorskich na naszym stoisku. Czytaj więcej
19 maja 2016

VIDEO

NOWOŚCI

Święto trąbek Święto trąbek

„Aż trudno uwierzyć, że to debiut! Mistrzowskie połączenie błyskotliwości, erudycji i obsceny. Powieść z wielkim rozmachem, która chwyta za trzewia. (…)”  Katarzyna Bonda Czytaj więcej

Dziecko wojny Dziecko wojny

Nie musisz czegoś doświadczyć,  żeby zapamiętać. Czytaj więcej

Kumplobook Kumplobook

Książka interaktywna. Dla dwojga. Nie wymaga prądu. Nigdy się nie rozładuje! Czytaj więcej

#me #me

#totalfakszit Piłeś, nie jedź. Paliłeś, nie rzygaj. Nie ma to jak spektakularne entrée w nowej budzie. Tak zaczyna się nowa powieść Joanny... Czytaj więcej

Iluzja grzechu Iluzja grzechu

Kto zginie następny? Seria zabójstw, makabryczny proceder i trudne śledztwo Nasti Kamieńskiej… Czytaj więcej

Alfie Bloom i tajemnice zamku Hexbridge Alfie Bloom i tajemnice zamku Hexbridge

Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i… tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling.... Czytaj więcej


BESTSELLERY

Brulion zabaw dla każdego Brulion zabaw dla każdego

Kultowe gry na papier i długopis. Zapomnij o smartfonie i tablecie. Daj odpocząć kciukom! Chwyć długopis i do dzieła! Czytaj więcej

Spirit Animals. Tom 5. Naprzeciw falom Spirit Animals. Tom 5. Naprzeciw falom

Zapraszamy do świata magii i legend, pełnego niezwykłych przygód. Czytaj więcej

Mamuszka Mamuszka

Jeden z najgorętszych tytułów kulinarnych 2015! Czytaj więcej

Szeptucha Szeptucha

Porywająca, świetnie napisana powieść, w której XXI-wieczną Polską nadal rządzą Piastowie, a wiara i obrzędy przodków są cały... Czytaj więcej

Wszystko dla Klary, czyli historia pewnego pomysłu Wszystko dla Klary, czyli historia pewnego pomysłu

Jak z sukcesem realizować plany. Czytaj więcej

Zero Zero

Z sieci nigdy nie znikniesz. Oni wiedzą, co robisz. Czytaj więcej


Kontakt

Grupa Wydawnicza Foksal
Wydawnictwo Buchmann, W.A.B., Wilga
ul. Foksal 17 00-372 Warszawa
Tel./fax: 22 828 98 08; 894 60 54
Email: biuro@gwfoksal.pl